• درمورد میستر پ:

زندگی کردن با من میتونه سخت باشه!ذهن من ئائما در حال تحلیل سبک های زندگی مختلف و نظریه های ساختگیه.اما خب میستر پ خوب از پس این کار برمیاد. به قصه های خرافی من گوش میکنه و بدون اینکه جیکش دربیاد اجازه میده ساعت ها راجع به مجهولات و نگرانی های زندگیم حرف بزنم.دست آخر، هر وقت موقع خداحافظی پشت تلفن میرسه بهم میگه:عزیزم دیگه کاری نداری؟منم به شوخی میگم:نه جانم از همون اولم کاری نداشتم،مزاحم بد!

دیگه شده رسممون که اخر مکالممون من خودم رو به کوچه علی چپ بزنم و به روم نیارم چقدر حرف زدن باهاش منو آروم میکنه و باعث میشه بتونم با سختی های زندگیم کنار بیام.اما اون به خوبی منو تحمل که نه، مدارا میکنه و میدونم اصلا براش سخت نیست.به منم یاد داده از این مهارتا؛منظورم اینه که بیشتر گوش بدم و شنونده بهتری باشم.به این که اگه یکی حتی درمورد اولین مورد لیست موضوعات نچسب زندگی منم که حرف بزنه اجازه بدم لذت ببره و بهش گوش بدم.گوش دادن اینجوری یه چند تا چیز دیگه هم با خودش میاره.مثلا دقیق شدن که باعث میشه اطلاعاتمون بهتر بشه.دیگه اینکه صبور تر میشیم.و بیشتر سعی میکنیم آدمها رو به چشم آدم نگاه کنیم.

پ.ن:میستر پ عزیزترین شخص زندگی منه،اونقدر عزیز و مهربون که دلم میخواد همین الان دستم بهش میرسید و لپ های نداشته اش رو میکشیدم.میستر پ کسی که قلبم تعهد داده باهاش تا آخر زندگی زندگی کنم،

تاثیرگذارترین آدم زندگی منه گاهی وقتا اینقدر توی پیچ و خم زندگی باعث میشه  بزرگ شم که نمیدونم چطور خدا رو بابت داشتنش شکر کنم.مطالب با عنوان میستر پ(پوریا)

درمورد اونه که نمیشه ازش ننوشت.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها